UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

DO -gk. Na twoim miejscu nawet bym się nie przyznał do tego przestępstwa-pewnie gdybyś mógł to wjechał byś na Giewont. Po tym elbląskim, pełnym wiekowych zabytków to niedługo nawet i chodzić nie będzie można bo psuje to urok tak starego miasta.

pcioła