27
26.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Otwórzcie bramę dla turystów !!!!!
~turysta (2011.06.26)

info

0  
  0
maski, kwiatki farby moje dzieci uwielbiają malować, plastelina ale fajna zabawa szkoda że tak mało imprez dla dzieci
(2011.06.27)

info

0  
  0
co tam brama liczy się impreza dla maluchów brawo za pomysł malowanie wspaniałe dzieciaki szczęśliwe tańce bańki czacza to jest to
(2011.06.27)

info

0  
  0
jeżelito czyta ktos z organizatorów to prosimy owięcej takich imprez za mało stolików do malowania maluchy czekały w kolejce ale to nic było bardzo bardzo fajnie 6 -tka dla organizatorow
(2011.06.27)

info

0  
  0
orkiestra wspaniała ale zabrakło kaczki dziwaczki, pieski małe dwa itp dzieci uwielbiają tańczyć na scenie i malować ładne to były malowanki i artystyczne lepianki z plasteliny moja Zuzia to uwielbia dzięki za imprezę
(2011.06.27)

info

0  
  0
zdaję sobie sprawę z tego że to są koszty zorganizować taką imprezę ale jaka radość widzieć zadowolone dzieciaki zapewne wiecej kosztuje ochrona i przewóz, ,kiboli" na mecze
(2011.06.27)

info

0  
  0
racja wiecej imprez dla dzieci na lotnisku też robią imprezki tylko korzystają przy tej okazji bajlandie za które trzeba drogo płacic a nie wszystkie dzieci na to stać wiecej darmowych imprez dla naszych dzieci w końcu to nasza przyszłość dobrze że urzędnicy o tym pomyśleli
(2011.06.27)

info

0  
  0
było fajnie tylko szkoda że malownie i zabawa w artystów nie było pod namiotem był wiatr i trzeba było pilnować malowanych kartek wspaniała zabawa dla dzieci czy bedzie ich wiecej?
(2011.06.27)

info

0  
  0
wiecej pieniędzy z państwowej kasy wydają na stadiny i szkody kibiców aż żal można by za to wiele imprez zrobić dla maluchów a i dorosłym też sie podobało
(2011.06.27)

info

0  
  0
mnie też się podobało a jestem duża śliczne bańki prawdziwa orkiestra może by tak parę koncertów na wesoło!
(2011.06.27)

info

0  
  0