A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Otwórzcie bramę dla turystów !!!!!
maski, kwiatki farby moje dzieci uwielbiają malować, plastelina ale fajna zabawa szkoda że tak mało imprez dla dzieci
co tam brama liczy się impreza dla maluchów brawo za pomysł malowanie wspaniałe dzieciaki szczęśliwe tańce bańki czacza to jest to
jeżelito czyta ktos z organizatorów to prosimy owięcej takich imprez za mało stolików do malowania maluchy czekały w kolejce ale to nic było bardzo bardzo fajnie 6 -tka dla organizatorow
orkiestra wspaniała ale zabrakło kaczki dziwaczki, pieski małe dwa itp dzieci uwielbiają tańczyć na scenie i malować ładne to były malowanki i artystyczne lepianki z plasteliny moja Zuzia to uwielbia dzięki za imprezę
zdaję sobie sprawę z tego że to są koszty zorganizować taką imprezę ale jaka radość widzieć zadowolone dzieciaki zapewne wiecej kosztuje ochrona i przewóz, ,kiboli" na mecze
racja wiecej imprez dla dzieci na lotnisku też robią imprezki tylko korzystają przy tej okazji bajlandie za które trzeba drogo płacic a nie wszystkie dzieci na to stać wiecej darmowych imprez dla naszych dzieci w końcu to nasza przyszłość dobrze że urzędnicy o tym pomyśleli
było fajnie tylko szkoda że malownie i zabawa w artystów nie było pod namiotem był wiatr i trzeba było pilnować malowanych kartek wspaniała zabawa dla dzieci czy bedzie ich wiecej?
wiecej pieniędzy z państwowej kasy wydają na stadiny i szkody kibiców aż żal można by za to wiele imprez zrobić dla maluchów a i dorosłym też sie podobało
mnie też się podobało a jestem duża śliczne bańki prawdziwa orkiestra może by tak parę koncertów na wesoło!