A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wszystko było fajne koglarze bańki namiot z grami malowanki rysowanki nauka tańca panowie na szczudłach orkiestra nauka tańca baletnice bardzo bardzo fajna impreza
Fajnie było ja byłam z moją siostrą która bardzo była zadowolona jak zobaczyła ja było dużo atrakcji dla dzieci a szczegolnie puszczenie durzych baniek dla dzieci. Fajnie jakby było więcej takich atrakcij dla dzieci i młodzieży na starym miescie
Brama Targowa zamknięta. .. to tak jak w Noc Muzeum, zamknęli je o 22!
Głosujemy na plac zabaw w Elblągu!!!!!
http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/891
Udana zabawa, brawo dla organizatorów. A brama targowa była otwarta, gdy wchodziłam na górę razem z rodzinką. Informacja o imprezie była odpowiednio wcześniej zamieszczona, więc kto był zainteresowany to na pewno tam się znalazł.
było śuper jak powiedział synek prosimy o wiecej
dzieciaki szczęśliwe i o to chyba chodziło stolik do rysowania wspaniała rzecz artystyczne możliwości dla dzieci bardzo udana impreza