27
26.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wszystko było fajne koglarze bańki namiot z grami malowanki rysowanki nauka tańca panowie na szczudłach orkiestra nauka tańca baletnice bardzo bardzo fajna impreza
(2011.06.27)

info

0  
  0
Fajnie było ja byłam z moją siostrą która bardzo była zadowolona jak zobaczyła ja było dużo atrakcji dla dzieci a szczegolnie puszczenie durzych baniek dla dzieci. Fajnie jakby było więcej takich atrakcij dla dzieci i młodzieży na starym miescie
k@mcia (2011.06.27)

info

0  
  0
Brama Targowa zamknięta. .. to tak jak w Noc Muzeum, zamknęli je o 22!
szkło (2011.06.27)

info

0  
  0
Głosujemy na plac zabaw w Elblągu!!!!! http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/891
(2011.06.27)

info

0  
  0
Udana zabawa, brawo dla organizatorów. A brama targowa była otwarta, gdy wchodziłam na górę razem z rodzinką. Informacja o imprezie była odpowiednio wcześniej zamieszczona, więc kto był zainteresowany to na pewno tam się znalazł.
(2011.06.27)

info

0  
  0
było śuper jak powiedział synek prosimy o wiecej
(2011.06.28)

info

0  
  0
dzieciaki szczęśliwe i o to chyba chodziło stolik do rysowania wspaniała rzecz artystyczne możliwości dla dzieci bardzo udana impreza
(2011.06.28)

info

0  
  0