UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

było fajnie tylko szkoda że malownie i zabawa w artystów nie było pod namiotem był wiatr i trzeba było pilnować malowanych kartek wspaniała zabawa dla dzieci czy bedzie ich wiecej?


Anuluj