UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
było fajnie tylko szkoda że malownie i zabawa w artystów nie było pod namiotem był wiatr i trzeba było pilnować malowanych kartek wspaniała zabawa dla dzieci czy bedzie ich wiecej?
było fajnie tylko szkoda że malownie i zabawa w artystów nie było pod namiotem był wiatr i trzeba było pilnować malowanych kartek wspaniała zabawa dla dzieci czy bedzie ich wiecej?