UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
racja wiecej imprez dla dzieci na lotnisku też robią imprezki tylko korzystają przy tej okazji bajlandie za które trzeba drogo płacic a nie wszystkie dzieci na to stać wiecej darmowych imprez dla naszych dzieci w końcu to nasza przyszłość dobrze że urzędnicy o tym pomyśleli