UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
orkiestra wspaniała ale zabrakło kaczki dziwaczki, pieski małe dwa itp dzieci uwielbiają tańczyć na scenie i malować ładne to były malowanki i artystyczne lepianki z plasteliny moja Zuzia to uwielbia dzięki za imprezę