UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wiecej pieniędzy z państwowej kasy wydają na stadiny i szkody kibiców aż żal można by za to wiele imprez zrobić dla maluchów a i dorosłym też sie podobało


Anuluj