UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wiecej pieniędzy z państwowej kasy wydają na stadiny i szkody kibiców aż żal można by za to wiele imprez zrobić dla maluchów a i dorosłym też sie podobało
wiecej pieniędzy z państwowej kasy wydają na stadiny i szkody kibiców aż żal można by za to wiele imprez zrobić dla maluchów a i dorosłym też sie podobało