UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

orkiestra wspaniała ale zabrakło kaczki dziwaczki, pieski małe dwa itp dzieci uwielbiają tańczyć na scenie i malować ładne to były malowanki i artystyczne lepianki z plasteliny moja Zuzia to uwielbia dzięki za imprezę