UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

racja wiecej imprez dla dzieci na lotnisku też robią imprezki tylko korzystają przy tej okazji bajlandie za które trzeba drogo płacic a nie wszystkie dzieci na to stać wiecej darmowych imprez dla naszych dzieci w końcu to nasza przyszłość dobrze że urzędnicy o tym pomyśleli