UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do komentarza powyżej. .. chyba nas nie zrozumiałeś. Nikt nie twierdzi, że było źle. Twierdzimy tylko, że wczesniejsze Dni Elbląga tez były super. Ktoś kto piszę, ze te były najlepsze - to ja go proszę, aby mi powiedział czym się rózniły od poprzednich. Nie moja wina, że nie potrafiłeś sobie zbudować klimatu na poprzednich dniach i nie to oceniam. ps płacenia. .. musisz się doszkolić. Miasto to nie jest prywatna firma, która zarabia pieniądze. Miasto żyje z moich, Twoich i wielu innych ludzi PODATKÓW. Jako osoba płacąca podatki mam prawo wymagać, aby moje pieniądze były wydawane nie na tandetne pomysły a na coś co będzie na poziomie. Mam jednak świadomość, że różni ludzie różnie rozumieją poziom. Nalezy znaleźć kompromis. A czy ktoś nas o niego pytał. Mnie bynajmniej NIE

bez tandety

Anuluj