UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie musicie płacić za to, bo płaci za to miasto, a Wy narzekacie, wolelibyście, gdyby nic nie było? Skoro chcecie jakieś gwiazdy, to sobie je sprowadźcie i zapłaćcie za nie. Dla mnie podobało się, ponieważ atmosferę nie tworzą artyści, lecz ludzie, a gdy ludzie dobrze się bawią, to atmosfera też jest wspaniała i nieważne, przy jakiej muzyce. Skoro tak bardzo Wam się nie podobało, to napiszcie do prezydenta, by nie urządzał więcej Dni Elbląga i będziecie mieć problem z głowy.


Anuluj