UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A mi się wszystko podobało, raz do roku jest taka impreza LUDZIE WAM nigdy nikt nie dogodzi!!!!! Ja tylko uważam, że za mało było ochrony i wc oraz za mało koszy. ALE IMPREZA BYŁA SUPER, sama muzyka pod lasery i koncerty się udały SUPER nareszcie coś innego!!! :-)
magdaaaaa