UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podobały mi się koncerty ale te lasery to porażka. Takie świecidełka wyświetlane są na każdym większym plenerze techno przez 3 doby non stop. ..
ktosław
Podobały mi się koncerty ale te lasery to porażka. Takie świecidełka wyświetlane są na każdym większym plenerze techno przez 3 doby non stop. ..
ktosław