UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podobały mi się koncerty ale te lasery to porażka. Takie świecidełka wyświetlane są na każdym większym plenerze techno przez 3 doby non stop. ..

ktosław

Anuluj