UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie musicie płacić za to, bo płaci za to miasto, a Wy narzekacie, wolelibyście, gdyby nic nie było? Skoro chcecie jakieś gwiazdy, to sobie je sprowadźcie i zapłaćcie za nie. Dla mnie podobało się, ponieważ atmosferę nie tworzą artyści, lecz ludzie, a gdy ludzie dobrze się bawią, to atmosfera też jest wspaniała i nieważne, przy jakiej muzyce. Skoro tak bardzo Wam się nie podobało, to napiszcie do prezydenta, by nie urządzał więcej Dni Elbląga i będziecie mieć problem z głowy.