UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a Polacy jak zwykle narzekają. Straszna ta nasza mentalność. Jakby nie było nic to też by było źle. \nie można dogodzić, nie można, bo cokolwiek by nie było to i tak będzie źle.

h-k

Anuluj