UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a Polacy jak zwykle narzekają. Straszna ta nasza mentalność. Jakby nie było nic to też by było źle. \nie można dogodzić, nie można, bo cokolwiek by nie było to i tak będzie źle.
h-k
a Polacy jak zwykle narzekają. Straszna ta nasza mentalność. Jakby nie było nic to też by było źle. \nie można dogodzić, nie można, bo cokolwiek by nie było to i tak będzie źle.
h-k