A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kawał dobrej roboty. .. Przy najbliższej wizycie w Elblągu postaram się odwiedzić EL:)))
Bardzo dobra robota !!! Co do kolekcji to każdy może mieć swoje zdanie, lepsze i gorsze. Ale tak naprawdę nie o to chodzi. Najważniejsze jest, żeby elblążanom chciało się ruszyć 4 litery z domu i żeby wspólnie z całą rodziną gdzieś się przeszli. Najgorsze to spotkać się w weekend na działce na grilu, objeść się kiełbasek, opić piwa a potem wrócić do domu i napisać w internecie że w tym Elblągu to nic się nie dzieje. A dla niektórych zapewne najciekawsza byłaby najnowsza kolekcja dzieł kompanii produkujących stroje sportowe, tak to w Elblągu przyjęłoby się. Hmmm z drugiej strony może zorganizować taką wystawę dla elblążan. .. "stroje sportowe wczoraj i dziś". .. :)
Co do galerii. .jeszcze raz BRAWO. Co do elblążan. .. BRAWO słyszałem że było Was dużo, przychodźcie, wydawajcie tam pieniądze a i inne kolekcje się znajdą.
@ zbik - 100 % racji, zabawa za cudze pieniądze
@zbik i inni, tak to bywa w świecie że kultura obojętnie czy pisana przez duże K czy małe k jest przeważnie dofinansowana z budżetu państwa. Masz na to inny pomysł to rusz swoje 4 litery i coś z tym zrób a nie tylko potrafisz komentować. Stań na postumencie i zacznij głosić swoje prawdy do ludu otwarcie z pominięciem anonimowości może ktoś Cię wybierze do urzędu. Wtedy przestaniesz dofinansowywać kulturę i powiesz wszystkim "sami zarabiajcie na siebie" zobaczymy jak szybko spadniesz z piedestału. CO do kolekcji to jak gdzieś tam wyczytałem została przekazana nieodpłatnie do GaleriiEL więc co to za teksty "zabawa za cudze pieniądze" ?
a ty "szkoda gadać" to też chyba jesteś z tego "artystycznego" towarzystwa wzajemnej adoracji - najlepiej za cudze pieniądze. ..
Wnętrze zagospodarowane jednak bez rewelacji. "sztula" wystawiana mnie nie kreci kazdy ma swoj gust. Idąc tym tropem to w swojej piwnicy mam wiele "eksponatów" gotowych na premierę artystyczna :) i zapewne inni elblazanie rowniez tak moga napisac. Pewnie pracownicy galerii el beda prostestowac bo bronia swojego miejsca pracy ale nie oszukjmy sie, to co widzimy na zdjeciach jest słabe i mało ciekawe. Nad czym się rozwodzić? Moim zdaniem nad niczym. Mnie ta sztuka tzw sztuka nie pobudza do refleksji. tacy artysci to heh na praktykach zamechu mam. Tak samo ta wystawa jest 'tworcza' jak elblaskie rzezby przestrzenne; ) zal sciska cztery litery :) nie polecam. porazka wystawiennicza, komu ma to sluzyc to ja nie wierm; )
Co za ignorant to pisał? idź do biblioteki, wypożycz sobie kilka książek, poczytaj, przemyśl i wróć komentować. Przynosisz wstyd swoim nauczycielom i rodzicom.
Nowoczesna hahaha no nie wiem nie wiem :) beka!
A propos czy za cudze czy nie to anonimie sam się rozlicz ze wszystkiego co za cudze zjadasz, robisz, bawisz się. .. dzisiaj np mamy dopłaty do rolnictwa po to żebyś mógł coś taniej kupić, po to żeby mógł to rolnik wyprodukować więc zjadasz za cudze. .. .może za moje? A ja może nie mam ochoty do Ciebie dopłacać? A jeżeli chodzi o środowisko jakieś tam to już wolę takie niż np kluby kibica do których też muszę dopłacać w abonamencie za cyfrę plus. .. możemy sobie tak dalej jechać. ..
dyskusja bez sensu, ja wolałbym na żywo poznać argumenty za i przeciw