UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@zbik i inni, tak to bywa w świecie że kultura obojętnie czy pisana przez duże K czy małe k jest przeważnie dofinansowana z budżetu państwa. Masz na to inny pomysł to rusz swoje 4 litery i coś z tym zrób a nie tylko potrafisz komentować. Stań na postumencie i zacznij głosić swoje prawdy do ludu otwarcie z pominięciem anonimowości może ktoś Cię wybierze do urzędu. Wtedy przestaniesz dofinansowywać kulturę i powiesz wszystkim "sami zarabiajcie na siebie" zobaczymy jak szybko spadniesz z piedestału. CO do kolekcji to jak gdzieś tam wyczytałem została przekazana nieodpłatnie do GaleriiEL więc co to za teksty "zabawa za cudze pieniądze" ?
~szkoda gadać