UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ty "szkoda gadać" to też chyba jesteś z tego "artystycznego" towarzystwa wzajemnej adoracji - najlepiej za cudze pieniądze. ..
a ty "szkoda gadać" to też chyba jesteś z tego "artystycznego" towarzystwa wzajemnej adoracji - najlepiej za cudze pieniądze. ..