UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ty "szkoda gadać" to też chyba jesteś z tego "artystycznego" towarzystwa wzajemnej adoracji - najlepiej za cudze pieniądze. ..


Anuluj