UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A propos czy za cudze czy nie to anonimie sam się rozlicz ze wszystkiego co za cudze zjadasz, robisz, bawisz się. .. dzisiaj np mamy dopłaty do rolnictwa po to żebyś mógł coś taniej kupić, po to żeby mógł to rolnik wyprodukować więc zjadasz za cudze. .. .może za moje? A ja może nie mam ochoty do Ciebie dopłacać? A jeżeli chodzi o środowisko jakieś tam to już wolę takie niż np kluby kibica do których też muszę dopłacać w abonamencie za cyfrę plus. .. możemy sobie tak dalej jechać. ..

TKM

Anuluj