UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za ignorant to pisał? idź do biblioteki, wypożycz sobie kilka książek, poczytaj, przemyśl i wróć komentować. Przynosisz wstyd swoim nauczycielom i rodzicom.
clea
Co za ignorant to pisał? idź do biblioteki, wypożycz sobie kilka książek, poczytaj, przemyśl i wróć komentować. Przynosisz wstyd swoim nauczycielom i rodzicom.
clea