UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za ignorant to pisał? idź do biblioteki, wypożycz sobie kilka książek, poczytaj, przemyśl i wróć komentować. Przynosisz wstyd swoim nauczycielom i rodzicom.

clea

Anuluj