UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wnętrze zagospodarowane jednak bez rewelacji. "sztula" wystawiana mnie nie kreci kazdy ma swoj gust. Idąc tym tropem to w swojej piwnicy mam wiele "eksponatów" gotowych na premierę artystyczna :) i zapewne inni elblazanie rowniez tak moga napisac. Pewnie pracownicy galerii el beda prostestowac bo bronia swojego miejsca pracy ale nie oszukjmy sie, to co widzimy na zdjeciach jest słabe i mało ciekawe. Nad czym się rozwodzić? Moim zdaniem nad niczym. Mnie ta sztuka tzw sztuka nie pobudza do refleksji. tacy artysci to heh na praktykach zamechu mam. Tak samo ta wystawa jest 'tworcza' jak elblaskie rzezby przestrzenne; ) zal sciska cztery litery :) nie polecam. porazka wystawiennicza, komu ma to sluzyc to ja nie wierm; )