UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobra robota !!! Co do kolekcji to każdy może mieć swoje zdanie, lepsze i gorsze. Ale tak naprawdę nie o to chodzi. Najważniejsze jest, żeby elblążanom chciało się ruszyć 4 litery z domu i żeby wspólnie z całą rodziną gdzieś się przeszli. Najgorsze to spotkać się w weekend na działce na grilu, objeść się kiełbasek, opić piwa a potem wrócić do domu i napisać w internecie że w tym Elblągu to nic się nie dzieje. A dla niektórych zapewne najciekawsza byłaby najnowsza kolekcja dzieł kompanii produkujących stroje sportowe, tak to w Elblągu przyjęłoby się. Hmmm z drugiej strony może zorganizować taką wystawę dla elblążan. .. "stroje sportowe wczoraj i dziś". .. :) Co do galerii. .jeszcze raz BRAWO. Co do elblążan. .. BRAWO słyszałem że było Was dużo, przychodźcie, wydawajcie tam pieniądze a i inne kolekcje się znajdą.

~to ja

Anuluj