UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zbik i inni, tak to bywa w świecie że kultura obojętnie czy pisana przez duże K czy małe k jest przeważnie dofinansowana z budżetu państwa. Masz na to inny pomysł to rusz swoje 4 litery i coś z tym zrób a nie tylko potrafisz komentować. Stań na postumencie i zacznij głosić swoje prawdy do ludu otwarcie z pominięciem anonimowości może ktoś Cię wybierze do urzędu. Wtedy przestaniesz dofinansowywać kulturę i powiesz wszystkim "sami zarabiajcie na siebie" zobaczymy jak szybko spadniesz z piedestału. CO do kolekcji to jak gdzieś tam wyczytałem została przekazana nieodpłatnie do GaleriiEL więc co to za teksty "zabawa za cudze pieniądze" ?

~szkoda gadać

Anuluj