UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeżeli chodzi o brak infrastruktury to malkontenci zawdzieczajcie to byłemu prezydentowi Słoninie i jego poplecznikom. Frajerstwo nie zrobiło nic przez 16 lat w tym kierunku. Teraz by chcieli zeby Nowaczyk zrobił to w przeciągu 5 miesiecy.