UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rozgrywanie meczow w Pasleku albo w Zielonce bedzie wspaniala popelina dla ponad stu- tysiecznego miasta TO wspadiala promocja klubu, ale i tez wladz miasta Jesli do tego dojdzie, bedziemy dobrze pamietali o tym -- panie prezydencie. .przy najblizszych wyborach. (przepraszam mieszkancow Pasleka i Zielonki, bo wie ze sobie radzice lepiej ze stadionem niz wladze Elblaga)


Anuluj