UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli chodzi o brak infrastruktury to malkontenci zawdzieczajcie to byłemu prezydentowi Słoninie i jego poplecznikom. Frajerstwo nie zrobiło nic przez 16 lat w tym kierunku. Teraz by chcieli zeby Nowaczyk zrobił to w przeciągu 5 miesiecy.


Anuluj