UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
czy nasz wspanialy zarzad moglby poinformowac, juz teraz kibicow co zamierza zrobic w najblizszej przyszlosci w razie awansu Olimpii do pierwszej ligi, czy zarzad jest na tyle sprawny, by mogl kontrolowac obecne prace modernizacyjne i czy beda one ukonczone na czas?? Czy zarzad posida ewentualny plan B, w razie nieukonczenia tych prac, i zorganizuje jekis przyjazne boisko dla dla rozgrywania tych meczow. Bedzie to wielka popelina dla badz co badz ponad stu- tysiecznego miasta, ktorego promocja bedzie sie odbywala w Pasleku albo Zielonce(przepraszam mieszkancow Zielonki, bo wierze ze ze stadionem byscie sobie predzej poradzili niz wladze miasta Elblaga. Specjalna dedykacja dla Prezydenta miasta. .. jesli bedziem y sie poniewierali po jakis pipidowkach. .w nastepnych wyborach bedziemy wiedzieli na kogo glosowac. .. .wciaz wierni kibice