UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to że Olimpia w przypadku awansu może miec problem z rozgrywaniem meczy na Agrykola to będzie wina byłego prezydenta miasta, który przez tyle lat nie pomógł finansowo nic w tym by można było coś na elbląskim stadionie zmodernizować. !

rufio