UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to że Olimpia w przypadku awansu może miec problem z rozgrywaniem meczy na Agrykola to będzie wina byłego prezydenta miasta, który przez tyle lat nie pomógł finansowo nic w tym by można było coś na elbląskim stadionie zmodernizować. !

rufio

Anuluj