UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
rozgrywanie meczow w Pasleku albo w Zielonce bedzie wspaniala popelina dla ponad stu- tysiecznego miasta TO wspadiala promocja klubu, ale i tez wladz miasta Jesli do tego dojdzie, bedziemy dobrze pamietali o tym -- panie prezydencie. .przy najblizszych wyborach. (przepraszam mieszkancow Pasleka i Zielonki, bo wie ze sobie radzice lepiej ze stadionem niz wladze Elblaga)