55
12.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak tu uwieczniać na zdjęciach urodę Starówki kiedy wszędzie w kadr włażą parkujące samochody? A turyści często tam zaglądają. Wydaje mi się, że to walka między biurami plus lokatorami Starówki a resztą mieszkańców Elbląga.
(2011.04.13)

info

0  
  0
Przecież New Ratusz wybudowali to piechotą mają chodzić ?
sj ah (2011.04.13)

info

0  
  0
Miejscowy Aborygen - masz rację, ale słowo HOŁOTA - piszemy przez samo "h". Pozdrawiam.
Słupki a rodzima hołota..... (2011.04.13)

info

0  
  0
pewnie urzędasom niewygodnie ze słupkami, bo za daleko do nowego ratusza, stąd te plany zniesienia słupków. ! Skandal. !!!!
hkl (2011.04.13)

info

0  
  0
Pracujący na starówce, czy ty chcesz pod sama firme podjechac? A przejśc sie na piechotke to nie łaska? Sama pracuje na starówce i potrafie zostawic auto na parkingu i przejśc 2 ulice. Starówka jest tak mała, ze w pare minut mozna obejśc cała. Zdecydowane NIE dla ruchu po Starym Rynku! Parkingi wewnetrzne dla mieszkańców. Parkingi na obrzeżasz dla pozostałych. Wariant V.
sama (2011.04.13)

info

0  
  0
Przez te słupki, starówka wygląda jak by była podzielona na jakieś sektory.
likwidować słupki (2011.04.13)

info

0  
  0
TAK dla wariantu V !! W Gda nie ma ruchu po straówce i jest super, nie martwie się czy mi ktoś tyłek rozjedzie!! :D
kaprys (2011.04.13)

info

0  
  0
A ja byłem samochodem na starówce warszawskiej, można podjechać pod Brbakan, w Gdańsku też częściowo zezwolony jest ruch OPŁATY ! GDZIE JEST STRAŻ MIEJSKA ! ( pttanie retoryczne pilnują ratusza i Modrzewiny ) PS. proponuję zumi. pl - satelita i tych co mówią że nie wolno jeździć po starówkach zapraszam do zerknięcia "z góry"
(2011.04.13)

info

0  
  0
Stary rynek - tylko dla pieszych! Poprzeczne - bez możliwości przejazdu przez ul. Stary Rynek - dwukierunkowe, ślepe. Wałowa, Wodna, Św. Ducha, Wigilijna i Przy Murze - dwukierunkowe. Tylko wtedy będzie klimat i bezpieczeństwo dla pieszych rodzimych i turystów. Inaczej sami naszą małą Starówkę rozjeździmy. Prędzej czy później i tak do tego dorośniemy - wolałbym prędzej.
(2011.04.13)

info

0  
  0
do wpisu powyżej - na końcu kazdej dwukierunkowej slepej obrotnica do zawracania
(2011.04.13)

info

0  
  0