A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak tu uwieczniać na zdjęciach urodę Starówki kiedy wszędzie w kadr włażą parkujące samochody? A turyści często tam zaglądają. Wydaje mi się, że to walka między biurami plus lokatorami Starówki a resztą mieszkańców Elbląga.
Przecież New Ratusz wybudowali to piechotą mają chodzić ?
Miejscowy Aborygen - masz rację, ale słowo HOŁOTA - piszemy przez samo "h". Pozdrawiam.
pewnie urzędasom niewygodnie ze słupkami, bo za daleko do nowego ratusza, stąd te plany zniesienia słupków. ! Skandal. !!!!
Pracujący na starówce, czy ty chcesz pod sama firme podjechac? A przejśc sie na piechotke to nie łaska? Sama pracuje na starówce i potrafie zostawic auto na parkingu i przejśc 2 ulice. Starówka jest tak mała, ze w pare minut mozna obejśc cała. Zdecydowane NIE dla ruchu po Starym Rynku! Parkingi wewnetrzne dla mieszkańców. Parkingi na obrzeżasz dla pozostałych. Wariant V.
Przez te słupki, starówka wygląda jak by była podzielona na jakieś sektory.
TAK dla wariantu V !! W Gda nie ma ruchu po straówce i jest super, nie martwie się czy mi ktoś tyłek rozjedzie!! :D
A ja byłem samochodem na starówce warszawskiej, można podjechać pod Brbakan, w Gdańsku też częściowo zezwolony jest ruch OPŁATY ! GDZIE JEST STRAŻ MIEJSKA ! ( pttanie retoryczne pilnują ratusza i Modrzewiny ) PS. proponuję zumi. pl - satelita i tych co mówią że nie wolno jeździć po starówkach zapraszam do zerknięcia "z góry"
Stary rynek - tylko dla pieszych! Poprzeczne - bez możliwości przejazdu przez ul. Stary Rynek - dwukierunkowe, ślepe.
Wałowa, Wodna, Św. Ducha, Wigilijna i Przy Murze - dwukierunkowe. Tylko wtedy będzie klimat i bezpieczeństwo dla pieszych rodzimych i turystów. Inaczej sami naszą małą Starówkę rozjeździmy.
Prędzej czy później i tak do tego dorośniemy - wolałbym prędzej.
do wpisu powyżej - na końcu kazdej dwukierunkowej slepej obrotnica do zawracania