A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Słupki zostaną w końcu zlikwidowane. Hurrrrra!!!!
Tylko nie to! Proszę. Starówka straci swój urok.
po kazdej znanej mi starowce w polsce, czy niemczech oczywiście mozna poruszać się kulturalnie autami z predkością 10- 15 km, ale my przez baranow musimy mieć ograniczenia, czy lezacych policjantow. to ich nalezy skutecznie wyeliminować z ruchu co nalezy do zadań policji. a elblaska starowka jak kazda inna powinna być przejezdna i dostepna dla aut tylko w oczywiscie kontrolowany sposób, a parkowanie, nie doaolne, jak w calej polsce tylko w widocznie oznaczonych miejscach. nie stosujacych się do przepisow nalezy zdecydoawanie karać, a auta wywozic na specjalny parking. wtedy nawet zdecydowanym przeciwnikom motoryzacji, a zwolennikom sielskiej, wiejskiej atmosfery w srodku miasta, ktorych sadząc po wpisach jest wielu, ten ruch nie bedzie przeszkadzał
jak zniesiecie słupki dopiero samochody rozjeżdzą uliczki. chodniki oraz trawniki, właściciele i goscie starowki musza wjeżdzac do mieszkań restauracji i kawiarni bo bozia nie dala im nożek oburzona elblązanka.
Pasja szansą na ciekawe życie
Zapraszam do codziennego głosowania na projekt nr 51, który jako jedyny reprezentuje Elbląg.
http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa/projekty/pokaz/51.html