55
12.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Słupki zostaną w końcu zlikwidowane. Hurrrrra!!!!
witold_strzelec (2011.04.13)

info

0  
  0
Tylko nie to! Proszę. Starówka straci swój urok.
kropla (2011.04.15)

info

0  
  0
po kazdej znanej mi starowce w polsce, czy niemczech oczywiście mozna poruszać się kulturalnie autami z predkością 10- 15 km, ale my przez baranow musimy mieć ograniczenia, czy lezacych policjantow. to ich nalezy skutecznie wyeliminować z ruchu co nalezy do zadań policji. a elblaska starowka jak kazda inna powinna być przejezdna i dostepna dla aut tylko w oczywiscie kontrolowany sposób, a parkowanie, nie doaolne, jak w calej polsce tylko w widocznie oznaczonych miejscach. nie stosujacych się do przepisow nalezy zdecydoawanie karać, a auta wywozic na specjalny parking. wtedy nawet zdecydowanym przeciwnikom motoryzacji, a zwolennikom sielskiej, wiejskiej atmosfery w srodku miasta, ktorych sadząc po wpisach jest wielu, ten ruch nie bedzie przeszkadzał
(2011.04.15)

info

0  
  0
jak zniesiecie słupki dopiero samochody rozjeżdzą uliczki. chodniki oraz trawniki, właściciele i goscie starowki musza wjeżdzac do mieszkań restauracji i kawiarni bo bozia nie dala im nożek oburzona elblązanka.
(2011.04.15)

info

0  
  0
Pasja szansą na ciekawe życie Zapraszam do codziennego głosowania na projekt nr 51, który jako jedyny reprezentuje Elbląg. http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa/projekty/pokaz/51.html
bbbbdbcb (2011.04.15)

info

0  
  0