UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pewnie urzędasom niewygodnie ze słupkami, bo za daleko do nowego ratusza, stąd te plany zniesienia słupków. ! Skandal. !!!!

hkl

Anuluj