UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja byłem samochodem na starówce warszawskiej, można podjechać pod Brbakan, w Gdańsku też częściowo zezwolony jest ruch OPŁATY ! GDZIE JEST STRAŻ MIEJSKA ! ( pttanie retoryczne pilnują ratusza i Modrzewiny ) PS. proponuję zumi. pl - satelita i tych co mówią że nie wolno jeździć po starówkach zapraszam do zerknięcia "z góry"