UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TAK dla wariantu V !! W Gda nie ma ruchu po straówce i jest super, nie martwie się czy mi ktoś tyłek rozjedzie!! :D
kaprys
TAK dla wariantu V !! W Gda nie ma ruchu po straówce i jest super, nie martwie się czy mi ktoś tyłek rozjedzie!! :D
kaprys