UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TAK dla wariantu V !! W Gda nie ma ruchu po straówce i jest super, nie martwie się czy mi ktoś tyłek rozjedzie!! :D

kaprys

Anuluj