UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak tu uwieczniać na zdjęciach urodę Starówki kiedy wszędzie w kadr włażą parkujące samochody? A turyści często tam zaglądają. Wydaje mi się, że to walka między biurami plus lokatorami Starówki a resztą mieszkańców Elbląga.