UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak tu uwieczniać na zdjęciach urodę Starówki kiedy wszędzie w kadr włażą parkujące samochody? A turyści często tam zaglądają. Wydaje mi się, że to walka między biurami plus lokatorami Starówki a resztą mieszkańców Elbląga.


Anuluj