UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pracujący na starówce, czy ty chcesz pod sama firme podjechac? A przejśc sie na piechotke to nie łaska? Sama pracuje na starówce i potrafie zostawic auto na parkingu i przejśc 2 ulice. Starówka jest tak mała, ze w pare minut mozna obejśc cała. Zdecydowane NIE dla ruchu po Starym Rynku! Parkingi wewnetrzne dla mieszkańców. Parkingi na obrzeżasz dla pozostałych. Wariant V.
sama