UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak tu uwieczniać na zdjęciach urodę Starówki kiedy wszędzie w kadr włażą parkujące samochody? A turyści często tam zaglądają. Wydaje mi się, że to walka między biurami plus lokatorami Starówki a resztą mieszkańców Elbląga.