31
04.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
taka jedna drobna brunetke posiadczka granatowego terenowego VW z napisem firmy z rubna potwierdzila to ze wlacicele tej marki to. .. .. parkujac na 2 stanowiskach jednoczesnie i oddalajac sie szczesliwa
(2011.04.04)

info

0  
  0
Trochę brawury, to fakt. Wszyscy komentujący wypadki na tej trasie nie zwrócili uwagi że przybyło ich od wyremontowania tej drogi w roku 2009.Kolega z Nowego Dworu Gdańskiego jak dowiedział się że to ta firma prowadzi remont drogi, zalecił mi daleko idącą ostrożność jak się będę po niej poruszał zwłaszcza po deszczu. Firma ta dodawała jakiś kompozyt do asfaltu, i samochody poruszające po niej tracą przyczepność !!! Prawdopodobnie na innych drogach remontowanych przez tą firmę też zdarzają się takie cuda.
bufor (2011.04.04)

info

0  
  0
do wystraszony nie da rady takich rzeczy bo polowa elblazan powinna wogole nie wsiadac do auta. mieszkancy elblaga w 50% nie potrafia jezdzic samochodami sieroty masakra. Glupie tlumaczenie bo mialam zaparowane lusterka i szyby nie widzialam pana z tylu(elblag) nawet przepraszam nie powiedziala. Gadacie na NEB a sami nie potraficie jezdzic a VW AUDI sa jednymi z lepszych auta na kieszen normalnego czlowieka a jak ktos nie ma kasy kupuje tanszy i mowi ze VW AUDI to szroty pomyslcie troche zanim napiszecie.
PawełB. (2011.04.04)

info

0  
  0
Ważne, żeby kierowca wrócił do zdrowia. Złe warunki pogodowe, ktoś pisze o złym asfalcie.
(2011.04.04)

info

0  
  0
Podwójna ciągła linia do tego ograniczenie prędkości imokra jezdnia w połączeniu z głupotą i tragedia gotowa całe szczęście że nikomu nie zrobił krzywdy
Bond (2011.04.04)

info

0  
  0
on nie jechał za szybko kochani ten baran za wolno leciał. .. ..
(2011.04.04)

info

0  
  0
Uważam, że zapewne temu były winne. .. drzewa, nie. .. asfalt był dziurawy a tak w ogóle to padał deszcz i było ciemno.
Obiektywny. (2011.04.04)

info

0  
  0
Trzeba było uwarzać na drodze a jak tylko głupota w głowie to 30 lat mu i niech koszty pokryje naprawy. Takim to sie ostra kara należy a niedaj boże jakiś człowiek szedł to co wtedy. ..
(2011.04.04)

info

0  
  0
Żenujące są niektóre komentarze, czy żadnemu z Was, wspaniali kierowcy nie zdarza się popelnić błedu? Tylko nie każdy ma szczęscie. .. Mam prawko od wielu lat i codziennie "podziwiam"fantazję kierowcow, nieważne czy z miasta czy ze wsi. .. Może zamiast krytykować, zacznijmy mysleć za kierownicą?
(2011.04.04)

info

0  
  0
Przyjżyjcie sie dokładnie zdjęciom, to se furman chciał szybko załatwić lokum na cm. Dębica, jak blizutko, hehe.
(2011.04.04)

info

0  
  0