A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do ELCARU jechal. .. na wymiane oleju i filtrow. ..
Kochane Pielęgniarki. Możecie się pomylić i dać mu Pawulonik? Przynajmniej nikogo nie zabije Debil jeden. ..
wieśniaki jakieś jeszcze burakowozem muhahaha! szkoda że kierowca nie zapłacił najwyższej kasy! śmierć!
Ło jezu, wiadomość, dnia, tak jak by Kadafi przyjechała do Polski. I ten fotoreportaż - Smoleńsk wysiada.
Da radę to jeszcze wyklepać :D ???
Jakie w głupoty piszecie ciekawe jakimi wy sami jesteście kierowcami. Bo wygląda na to że jeszcze nie byliście w takiej sytuacji. Przecież nic o tej osobie nie wiecie.
szczyt glupoty bronic takiego idi, ote jak ten wpis wyzej
Dokładnie, tak kończą IDIOCI na własne życzenie!
ten Debil zaraz napisze ze morderca tez mial zly dzien i popelnil blad to trzeba mu wybaczyc
taki passacik, ehh, toc to idealny wózek na ruska granice, pacan jeden takie cos zniszczyć