31
04.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do ELCARU jechal. .. na wymiane oleju i filtrow. ..
policjant (2011.04.04)

info

0  
  0
Kochane Pielęgniarki. Możecie się pomylić i dać mu Pawulonik? Przynajmniej nikogo nie zabije Debil jeden. ..
ałtor (2011.04.04)

info

0  
  0
wieśniaki jakieś jeszcze burakowozem muhahaha! szkoda że kierowca nie zapłacił najwyższej kasy! śmierć!
(2011.04.04)

info

0  
  0
Ło jezu, wiadomość, dnia, tak jak by Kadafi przyjechała do Polski. I ten fotoreportaż - Smoleńsk wysiada.
tępiciel głupoty (2011.04.04)

info

0  
  0
Da radę to jeszcze wyklepać :D ???
(2011.04.04)

info

0  
  0
Jakie w głupoty piszecie ciekawe jakimi wy sami jesteście kierowcami. Bo wygląda na to że jeszcze nie byliście w takiej sytuacji. Przecież nic o tej osobie nie wiecie.
(2011.04.04)

info

0  
  0
szczyt glupoty bronic takiego idi, ote jak ten wpis wyzej
(2011.04.04)

info

0  
  0
Dokładnie, tak kończą IDIOCI na własne życzenie!
Normal (2011.04.05)

info

0  
  0
ten Debil zaraz napisze ze morderca tez mial zly dzien i popelnil blad to trzeba mu wybaczyc
(2011.04.05)

info

0  
  0
taki passacik, ehh, toc to idealny wózek na ruska granice, pacan jeden takie cos zniszczyć
(2011.04.06)

info

0  
  0