UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do wystraszony nie da rady takich rzeczy bo polowa elblazan powinna wogole nie wsiadac do auta. mieszkancy elblaga w 50% nie potrafia jezdzic samochodami sieroty masakra. Glupie tlumaczenie bo mialam zaparowane lusterka i szyby nie widzialam pana z tylu(elblag) nawet przepraszam nie powiedziala. Gadacie na NEB a sami nie potraficie jezdzic a VW AUDI sa jednymi z lepszych auta na kieszen normalnego czlowieka a jak ktos nie ma kasy kupuje tanszy i mowi ze VW AUDI to szroty pomyslcie troche zanim napiszecie.

PawełB.

Anuluj