UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba było uwarzać na drodze a jak tylko głupota w głowie to 30 lat mu i niech koszty pokryje naprawy. Takim to sie ostra kara należy a niedaj boże jakiś człowiek szedł to co wtedy. ..


Anuluj