Volkswagenem dachował na Łęczyckiej

31
04.04.2011
Volkswagenem dachował na Łęczyckiej
(fot. WS)
Dziś (4 kwietnia) około godz. 10.55 na ul. Łęczyckiej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem osobowym dachował na drodze Elbląg - Młynary. Na miejsce przybyły służby ratownicze i policja. Jedną poszkodowaną osobę karetka pogotowia ratunkowego zabrała do szpitala. Zobacz więcej zdjęć.
Do zdarzenia doszło na ul. Łęczyckiej na wysokości nr 32 w trakcie padającego deszczu. Jak nam powiedzieli policjanci pracujący na miejscu zdarzenia kierujący pojazdem volkswagen passat jadąc od strony Dębicy tuż za łukiem wyprzedzał inny samochód. W trakcie wykonywania tego manewru volkswagenem zarzuciło na prawą stronę i auto wpadło z impetem do przydrożnego rowu od którego boku się odbiło i spadło na jezdnię dachując. Należy nadmienić, że kierujący passatem wyprzedzał w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/godz. i na podwójnej linii ciągłej. W tej sytuacji przyczyny wypadku wydają się dość oczywiste: nadmierna prędkość i brawura.
   [fotoc]
   Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się służby ratownicze i policja. Rannego kierowcę karetka pogotowia zabrała do szpitala. Na szczęście jechał sam. Ruch na drodze nr 509 w kierunku Młynar został na kilkadziesiąt minut całkowicie zablokowany.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kierowca może się cieszyć że wywinął się od najwyższego wymiaru kary za swoją głupotę.
(2011.04.04)

info

0  
  0
a jak przeżyje ten kierowca (czego mu życzę) za taką brawurę kazałabym mu pokryć koszty akcji ratunkowe
(2011.04.04)

info

0  
  0
do wiezienia wiesniaka na 25 lat
(2011.04.04)

info

0  
  0
następny debilo-cwaniaczek i efekty widać takim bezmózgą co najwyżej kartę rowerową a nie prawo jazdy
(2011.04.04)

info

0  
  0
typowy bezmozg z VWieśwagena
(2011.04.04)

info

0  
  0
pacany ze zlomow niemieckich powinni miec dodatkowe ubezpieczenie i ponowy kurs na prawo jazdy
(2011.04.04)

info

0  
  0
od kilku lat jazda niemieckim pojazdem to oznaka buractwa i braku okrzesania
(2011.04.04)

info

0  
  0
to dlatego ze wlasciciele niemieckich samochodow nie potrafia czytac i pisac !
(2011.04.04)

info

0  
  0
A ja mieszkam na wsi ( nie mam na myśli wiochy E. .. .g ) i wcale się tego nie wstydzę a posiadanie niemieckiego auta wcale nie jest na wsi regułą właściciel japońca
(2011.04.04)

info

0  
  0
Jak zostać BURAKIEM - kupic niemieckie auto - ELblązanie posiadajacy takie samochody to zywe potwierdzenie tego :)
(2011.04.04)

info

0  
  0