UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę brawury, to fakt. Wszyscy komentujący wypadki na tej trasie nie zwrócili uwagi że przybyło ich od wyremontowania tej drogi w roku 2009.Kolega z Nowego Dworu Gdańskiego jak dowiedział się że to ta firma prowadzi remont drogi, zalecił mi daleko idącą ostrożność jak się będę po niej poruszał zwłaszcza po deszczu. Firma ta dodawała jakiś kompozyt do asfaltu, i samochody poruszające po niej tracą przyczepność !!! Prawdopodobnie na innych drogach remontowanych przez tą firmę też zdarzają się takie cuda.

bufor

Anuluj