UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żenujące są niektóre komentarze, czy żadnemu z Was, wspaniali kierowcy nie zdarza się popelnić błedu? Tylko nie każdy ma szczęscie. .. Mam prawko od wielu lat i codziennie "podziwiam"fantazję kierowcow, nieważne czy z miasta czy ze wsi. .. Może zamiast krytykować, zacznijmy mysleć za kierownicą?