UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żenujące są niektóre komentarze, czy żadnemu z Was, wspaniali kierowcy nie zdarza się popelnić błedu? Tylko nie każdy ma szczęscie. .. Mam prawko od wielu lat i codziennie "podziwiam"fantazję kierowcow, nieważne czy z miasta czy ze wsi. .. Może zamiast krytykować, zacznijmy mysleć za kierownicą?