UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do wystraszony nie da rady takich rzeczy bo polowa elblazan powinna wogole nie wsiadac do auta. mieszkancy elblaga w 50% nie potrafia jezdzic samochodami sieroty masakra. Glupie tlumaczenie bo mialam zaparowane lusterka i szyby nie widzialam pana z tylu(elblag) nawet przepraszam nie powiedziala. Gadacie na NEB a sami nie potraficie jezdzic a VW AUDI sa jednymi z lepszych auta na kieszen normalnego czlowieka a jak ktos nie ma kasy kupuje tanszy i mowi ze VW AUDI to szroty pomyslcie troche zanim napiszecie.

PawełB.