UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy w koncu prowadzący samochody zaczną się zatrzymywać na pasach- tak jak ma to miejsce w krajach europy zachodniej. tam jesli na egzaminie nie zatrzymasz sie na pasach- koniec egzaminu- wylatujesz. jesli jedziesz i nie zatrzymasz sie na pasach- mandat. Ale tam kazdy sie zatrzymuje, no chyba ze turysta z Polski wielki pan- ten oczywiscie nie