UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak na marginesie to przejścia i ich okolice są nie doświetlone może by ktoś z magistratu na to zwrócił uwagę. pieszych ubranych na szaro po prostu nie widać.

krowaatomowa

Anuluj