UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do pani ktora tak krzyczy kobiety góra że kobiety sa lepszymi kierowcami bzdura totalna wiekszość wypadków w statystykach to kobiety własnie kobiete żona lekarza zabiła mego ojca na pasach na przejsciy i zato dostała 100zl mandatu bo była żona lekarza a skasowała juz 3 osoby kobieta jak mowi przysłowie to tylko do garów bez obrazy i może jeżdzić ale wozkiem dziecinnym 10 metrów hamowania to nie było 40 na godz jezdza bez wyobrażni